понеділок, 2 вересня 2024 р.
Адаптація дитини до садочка
Діти та ґаджети
👨💻 📱🖥💻
Погодьтеся, в сучасному світі дитина знайомиться з гаджетами (телефоном, планшетом, ноутбуком і т.д.) у досить ранньому віці. І начебто нічого страшного, навіть зручно, дитина зайнята, не заважає, не кричить, не просить погуляти, але… таке проведення часу несе безліч негативних наслідків - давайте розберемося!
👉 По-перше, дитина перестає цікавити чимось, крім як гаджет (він витісняє всі «реальні» заняття: малювання, ліплення, ігри, всі стають не цікавим, сірим і непривабливим).
👉У випадку ігор «стрілялок», які дуже подобаються хлопчикам, у дитини притуплюються такі якості як співпереживання, жаль, стирається грань реальності, а також норми та насильства.
👉Дитина звикає до того, що «напружуватися» не потрібно, достатньо натиснути кнопку і все - віртуальний світ надає купу яскравих розваг. Навіщо докладати зусиль? Але в житті так не буває☝️
👉Часто гаджет замінює і живе спілкування, дитина віддасть перевагу грі в телефоні, ніж грати на вулиці з друзями.
👉Дитина, як правило, з часом вимагає у батьків гаджет, що породжує істерики, сварки з батьками, підвищення агресивності.
І це лише маленька частина другої сторони медалі…
Я б рекомендувала якомога довше відтягувати знайомство з гаджетами ... Нехай дитина ліпить, малює, конструює, танцює і найголовніше проводить час зі своїми батьками, якісно! Адже ніякий гаджет цього не замінить ☝️